Samsung do 1200 zł sugerowane modele

Samsung do 1200 zł

Co roku firmy produkujące telefony komórkowe wypuszczają nowe modele. Nie każdy ma jednak potrzebę wydawania kilku tysięcy złotych na smartfon. Okazuje się, że wiele podstawowych telefonów, które kosztują stosunkowo niewielkie pieniądze wyposażonych jest w nowoczesne funkcje i mają naprawdę dobre parametry techniczne. Firma Samsung znajduje się w czołówce najlepszych marek smartfonów. Prezentujemy dziś najlepsze telefony komórkowe Samsung do 1200 złotych.

Dla kogo Samsung do 1200 złotych?

Istnieje duże grono osób, które są adresatami tańszych telefonów. To przede wszystkim wszyscy, którzy oszczędzają i nie chcą wydawać pieniędzy. Mają inne wydatki, a wydawanie pieniędzy na telefon jest im zbędne. W grupie tej znajdują się osoby, które potrzebują telefonu wyłącznie do celów prywatnych, a nie do pracy. Samsung do 1200 złotych o nieskomplikowanych funkcjach sprawdzi się także dla seniorów. Telefony ze wzmocnioną obudową przeznaczone są dla osób pracujących fizycznie np. na budowie. Telefon z niższej półki cenowej jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla nastolatków, którzy często niszczą i gubią je.

Jaki Samsung do 1200 złotych kupić?

Jednym z najlepszych wśród tańszych modeli jest Samsung Galaxy A32 4G z ekranem Super AMOLED 90 Hz. Koszt tego telefonu wynosi około 1000 -1100 zł, zazwyczaj w wersji 4/64 lub 4/128 GB. Smartfon ma ośmiordzeniowy procesor, który zostaje wspierany 4 lub nawet aż 8 GB pamięcią operacyjną RAM. Z tyłu obudowy znajduje się poczwórny aparat (64+8+5+5 Mpix). Pojemność baterii wynosi 5000 mAh. Galaxy A32 4G to najlepszy telefon Samsung do 1200 złotych. Robi piękne zdjęcia, ma bardzo dobry wyświetlacz, pojemną baterię oraz sporo pamięci.

Zobacz również  Oprogramowanie RTM – innowacyjne narzędzie monitorujące stan instalacji

Kolejnym telefonem, który kupimy do kwoty 1200 złotych jest Samsung Galaxy M23 5G 4/128GB. Model ten ma ośmiordzeniowy procesor, który pozwala na otwieranie aplikacji i przeglądanie treści bez zacięć. Posiada 6,6-calowy ekran FHD+, który sprawia, że obraz jest bardzo precyzyjny, a wyświetlanie dynamiczne 120 Hz. Smartfon został wyposażony w potrójny aparat główny z matrycą 50 Mpix. Bateria ma pojemność 5000 mAh. Wyposażony jest w głośniki Dolby, które odtwarzają dźwięk bardzo dokładnie i realnie. Telefon posiada opcję dual sim.

Podstawowym tańszym modelem jest Samsung Galaxy A13 (A137) z ośmiordzeniowym procesorem. Wyposażony w panel Infinity-V o rozmiarze 6,6 cala pozwala na przedstawienie głębi najdrobniejszych szczegółów. Wyświetlając obraz FHD+ wykorzystuje aż 16 milionów kolorów nie tracąc przy tym ostrości. Smartfon posiada poczwórny aparat (50 Mpix i 8 Mpix) z sensorem głębi, który pozwala wykonać ujęcia szerokokątne, jasne portrety, a także artystyczne fotki z rozmytym tłem. Samsung Galaxy A13 ma 64 GB pamięci wewnętrznej, a więc jest bardzo pojemny. Bateria ma pojemność 5000 mAh – co pozwala na aktywnie użytkowanie telefonu przez cały dzień.

Prezentowane modele nie kosztują więcej niż 1200 złotych, a posiadają wystarczające parametry techniczne do swobodnego i przyjemnego użytkowania.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *